Beykoz Akşam Lisesi

Beykoz Akşam Lisesi -Umut Akşam Lisesi

Akşam Lisesi - Beykoz

      Beykoz Akşam Lisesi  (akşam okulu) olarak eğitim ve öğretim sürecimize,  Şerifali ümraniye Umut Akşam Lisesi kampüsümüzde devam etmekteyiz. Kampüsümüz Beykoz ilçemize oldukça yakın ve ulaşımı oldukça kolay olduğundan dolayı öğrencilerimizin mesai saati sonrası derse katılmaları olanağına daha çok sahiptirler.

Özel ümraniye Beykoz Akşam Lisemiz, Lise diploması olmayan ve lise diploması almak isteyen, aynı zamanda da çalışmakta olan öğrencilerimiz için istanbulun 39 ilçesinden öğrenci kabul eden, 14 yıllık deneyime sahip, güvenilir, alanında uzman, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bir eğitim öğretim kurumudur.

Beykoz akşam lisemiz gerektiğinde sosyal, kültürel ve ekonomik olarak öğrencilerinin yanında olan, her türlü rehberlik sorunlarına çözüm üreten, her konudaki sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm odaklı, erişebilirliği kolay, iletişime günün 7/ 24 saati açık olan bir okuldur.

    Daha çok memnun ve mutlu olarak okulumuzdan mezun olan öğrencilerin tavsiye etmesi  üzere kayıt alan umut akşam lisemiz, Özellikle Beykoz ilçemizin Tokatköy mevkiinden yoğun talep almakta ve öğrenci kaydı gerçekleştirmekteyiz.

           Beykoz ilçesi civarındaki akşam lisesi fiyatlarına göre okulumuz fiyatları daha uygun ve 3 çeşit ödeme seçeneği mevcuttur. Tüm ödeme koşullarını, taksit seçeneklerini, ödeme tarihlerini, ödeme miktarlarını öğrenci kendisi belirler.

Ümraniye Umut Akşam lisesi oalrak siz değerli Beykozlu öğrencilerimize, en kaliteli, en güvenilir eğitim ve öğretim hizmeti vermekten onur duyarız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

https://umutaksamlisesi.com/

https://www.umraniyeaksamlisesi.com/

https://www.instagram.com/umutaksamlisesi/

https://tr-tr.facebook.com/umutaksamlisesi/

https://tr.linkedin.com/in/umutaksamlisesi

https://tr.pinterest.com/umutaksamlisesi/

https://twitter.com/umutaksamlisesi

Whatsapp: 0543 399 78 74

Tel: 0216 415 00 83

Mail: info@umutaksamlisesi.com

ACARLAR MAHALLESİ-AKBABA MAHALLESİ-ALİBAHADIR MAHALLESİ-ANADOLU HİSARI MAHALLESİ-ANADOLU KAVAĞI MAHALLESİ-ANADOLUFENERİ MAHALLESİ-BAKLACI MAHALLESİ-BOZHANE MAHALLESİ-CUMHURİYET MAHALLESİ-ÇAMLIBAHÇE MAHALLESİ-ÇENGELDERE MAHALLESİ-ÇİFTLİK MAHALLESİ-ÇİĞDEM MAHALLESİ-ÇUBUKLU MAHALLESİ-DERESEKİ MAHALLESİ-ELMALI -MAHALLESİ-FATİH MAHALLESİ-GÖKSU MAHALLESİ-GÖLLÜ MAHALLESİ-GÖRELE MAHALLESİ-GÖZTEPE MAHALLESİ-GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ-İNCİRKÖY MAHALLESİ-İSHAKLI MAHALLESİ-KANLICAMAHALLESİ-KAVACIK MAHALLESİ-KAYNARCA MAHALLESİ-KILIÇLI MAHALLESİ-MAHMUTŞEVKETPAŞA MAHALLESİ-MERKEZ MAHALLESİORTAÇEŞME MAHALLESİ-ÖĞÜMCE MAHALLESİ-ÖRNEKKÖY MAHALLESİ-PAŞABAHÇE MAHALLESİ-PAŞAMANDIRA MAHALLESİ-POLONEZKÖY MAHALLESİ-POYRAZKÖY MAHALLESİ-RİVA MAHALLESİ-RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ-SOĞUKSU MAHALLESİ-TOKATKÖY MAHALLESİ-YALIKÖY MAHALLESİ-YAVUZ SELİM MAHALLESİ-YENİ MAHALLE MAHALLESİ-ZERZAVATÇI MAHALLESİ EN ÇOK ÖĞRENCİ KAYIT ETTİĞİMİZ MAHALLELER...

 

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74