Ataşehir Akşam Lisesi

Ataşehir Akşam Lisesi 

Akşam Lisesi Ataşehir

www.aksamlisesiatasehir.com

 Ataşehir Akşam Lisesi olarak eğitim ve öğretim sürecimize,  Şerifali ümraniye Umut Akşam Lisesi kampüsümüzde devam etmekteyiz. Kampüsümüz Ataşehir ilçemize oldukça yakın ve ulaşımı kolay olduğundan (ortalama 5 km) öğrencilerimizin mesai saati sonrası derse katılmaları olanağına daha çok sahiptirler.

Akşam Liseleri fiyat oluştururken genellikle il, ilçe, belde ve mahallelerin eğitim, kültür, gelir seviyelerine bakılarak bölgelere göre farklılık göstermektedir. Aynı müfredatı uygulayan, aynı niteliklere sahip olan ve aynı lise diploması veren farklı iki akşam lisesinin fiyatları birbirinden farklı olabiliyor. Ama biz Umut Akşam Lisesi Olarak hiç bir fark gözetmeksizin tüm öğrencilerimize Peşin, yarı peşin ve vadeli olmak üzere üç standart ücret ödeme politikası uygulamaktayız.

Özel ümraniye Ataşehir Akşam Lisemiz, Lise diploması olmayan ve lise diploması almak isteyen, aynı zamanda da çalışmakta olan öğrencilerimiz için istanbulun 39 ilçesinden öğrenci kabul eden, 13 yıllık deneyime sahip, güvenilir, alanında uzman, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bir eğitim öğretim kurumudur.

Ataşehir akşam lisemiz gerektiğinde sosyal, kültürel ve ekonomik olarak öğrencilerinin yanında olan, her türlü rehberlik sorunlarına çözüm üreten, her konudaki sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm odaklı, erişebilirliği kolay, iletişime günün 7/ 24 saati açık olan bir okuldur.

               Akşam lisesi kuruluşumuzun eski olması nedeni ile Ümraniye ve çevre ilçelerimiz arasında toplumun takdirini kazanmış, deneyimli, güvenilir, en çok tercih edilen okuldur. 

Ümraniye Umut Akşam lisesi oalrak siz değerli Ataşehirli öğrencilerimize, en kaliteli, en güvenilir eğitim ve öğretim hizmeti vermekten onur duyarız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

https://umutaksamlisesi.com/

https://www.umraniyeaksamlisesi.com/

https://www.instagram.com/umutaksamlisesi/

https://tr-tr.facebook.com/umutaksamlisesi/

https://tr.linkedin.com/in/umutaksamlisesi

https://tr.pinterest.com/umutaksamlisesi/

https://twitter.com/umutaksamlisesi

Whatsapp: 0543 399 78 74

Tel: 0216 415 00 83

Mail: info@umutaksamlisesi.com

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz

0216 415 00 83
Whatsapp Hattı
0543 399 78 74