Umut Akşam Lisesi – Meb Onaylı Lise Diploması

Meb Onaylı Lise Diploması

Akşam liseleri de diğer örgün eğitim veren  özel ve devlet liseleri gibi Milli Eğitim Bakanlığı na bağlıdır. Milli eğiitm Bakanlığının resmi gazetede yayımladığı yönetmeliğe göre kurulur. Öğretmenleri milli eğitim aracılığı ile atanır. E-okul sistemi uygulanmaktadır. Akşam lisesi öğrencileri istediklerinde  devlet açık öğretim liselerinede geçiş yapabilirler. Mezuniyetler e-okul sistemi üzerinden yapılır. Diplomalar onay için ilçe milli eğitim bakanlığına gönderilir. Tüm incelemeler yapıldıktan sonra ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından diplomalara soğuk mühür vurularak sisteme girişi sağlanır. Sisteme girilen mezuniyet öğrencileirn e-devlet sistemlerinede düşer.

Dolayısı ile Özel Akşam Liseleirnden alınan diploma Milli Eğitim Bakanlığı Onaylıdır.

Öğrenciler öğrenci oldukları dönemde, öğrenciliklerini görmek için e-devletten sorgulama yaparlar. E-devlette görünmeyen öğrencilik akşam liseis öğrencilerinde tedirginlik yaratır. Hiç bir okulda (devlet yada özel) öğrencilikler e-devlette görünmez. Sadece e-okul sisteminde görünür. Ancak mezun olduklarında mezuniyetleri e-devlette görünür.

Lise diplomam yok, lise diploması alamadım, lise diploması için geç kaldım, üniversiteye gidemedim, diplomasızlıktan işimde terfi alamadım, hayallerimi gerçeğe dönüştüremedim, lise ve işi beraber nasıl yürütürüm, lise eğitimim yarım kaldı, akşam liseleri güvenilir mi, çalışıyorum nasıl okuyacağım.

Kafanızdaki tüm yanıtsız sorulara son.

Eğitimi uzakta arama..

Kafanızdaki bu soruların tüm cevapları var.

Umutsuz değilsiniz.

Çünki Umut Akşam Lisesi var.

Ortaokul mezunu olan herkese lise diploması.

Çalışıyor olmanız, yaşınızın ilerlemiş olması hiç sorun değil…

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesine kayıt olarak, başladığınız sınıfa göre her yıl bir sınıf geçerek lise mezunu ediyoruz.

Milli eğitim bakanlığından onaylı diploma.

Üniversite hayaliniz, işinizde terfi etme hayaliniz gerçeğe dönüşssün.

İster açık öğretim lisesinde olunuz, ister hiç lise eğitimine başlamamış olunuz. İster lise eğitimini yarım bırakmış olunuz.. Bunların hiç biri sorun değil. Kaldığınız sınıftan başlayarak lise mezunu olunuz.

Akşam liseleri hakkında her türlü bilgiyi web sayfamızdan www.umutaksamlisesi.com bizi arayarak

0216 415 00 83 – 0543 399 78 74 alabilirsiniz.

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz