Umut Akşam Lisesi – Kayıt Yenileme - Özel Akşam Liseleri Kayıt Yenilemeleri

Özel Akşam Liseleri Kayıt Yenilemeleri

Özel Akşam Liseleri Kayıt Yenilemeleri

2019/20 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesi ile 2020/2021 Eğitim ve öğretim yılı kayıtlarımız başladı.

Özel Akşam Liselerine kayıt olan öğrenciler başladıkları sınıfa göre ya yıllık yada (1 sınıf için) yada tüm ya da öğrenim göreceği tüm sınıflar için sözleşme yapabilir.

Her okul kontenjan sayısına göre öğrenci kaydı alabilir. Kontenjan fazlası kayıt yapamaz. O nedenledir ki Özel Akşam Liselerinin kayıt alma süreleri kontenjanları dolana kadardır.

Dolayısı ile her okul hali hazırda devam eden öğrencilerinin kayıtlarını ilk önce yenilemelidir ki, kalan boş kontenjanına yeni öğrenci alabilsin.

 

Boşalan 61 kişilik kontenjanımıza yeni öğrenci kaydı oluşturmaktayız. Okulumuzun çok eski ve çok tercih edilen, sevilen, güvenilen, öğrenim ücretlerinin uygunluğu, ödeme seçeneklerinin kolaylığı vb. bir çok avantajlarının olması nedeni  ile de yoğun talepler olmaktadır.

Bu nedenledir ki deva etmek isteyen öğrencilerimizin karneler alınmadan önce kayıtlarını yenileyerek yeni dönem için eğitim ve öğretim yılına sorunsuz başlamasının sağlanması amaçlanmaktadır.

Okulumuz E-okul sistemine kayıtlı bir öğrenci isterse eğitim ve öğretim almayacağı yıl için kayıt yenilemesi yapmayabilir, kaydını dondurabilir, başka okula nakil yolu ile gidebilir, M.E.B Açık öğretim lisesine kayıt olabilir, isterse şartları müsait olduğu eğitim ve öğretim döneminde, okulumuzda donuk halde olan kaydını aktif hale getirerek kaldığı yerden devam edebilir.

Kayıt yenilenmeleri ile ilgili her türlü bilgiyi okulumuza gelerek, info@umutaksamlisesi.com adresine mail atarak, www.umutaksamlisesi.com adresinden sitemizdeki sayfalarımızı okuyarak, 0216 415 00 83 – 0543 399 78 74 numaralı telefonlarımızı arayarak  tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için ve  yoğun ilginizden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz.

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz