Umut Akşam Lisesi – En Çok Tercih Edilen Akşam Lisesi

Yine Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesini Tercih Ettiğiniz İçin Çok Teşekkür Ederiz..

2011-12 Eğitim - Öğretim yılından bugüne kadar hizmet veren okulumuz yine öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından en çok tercih edilen Akşam Lise oldu.

Kontenjanlarımızın %97 sini dolduran siz değerli öğrencilerimize ve velilerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunarız.

İhtiyaç duyulduğunda okul yöneticileri ile, öğretmenleri ile, okul açalışanları ile rahatlıkla görüşebilen, dilek, öneri ve şikayetlerini iletebilen tüm sorunları yöneticiler ve öğretmenler tarafından dikkate alınan, bir Akşam Lisesini tercih etmeniz bizim açımızdan da doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir.

Akşam Liselerinde en önemli parametre GÜVEN'dir.

Öğrenci kayıt olduğu akşam lisesinde yöneticilere, öğretmenlere, çalışanlara güven duymak ister.

Okulun fiziki standartlarına güvenmek ister. 

Öğrenci okulundan gerekli olduğunda anında öğrenci belgesi, not bilgilerini, karnesini, askerlik tecil belgesini, diplomasını almak ister.

Öğrenci okula geldiğinde ders saatinde öğretmeni ile derse girmek ister.

Öğrenci ödemede sorun yaşadığında okulundan tölörons ve  ödeme kolaylığı ister.

Öğrenci kayıtlı olduğu akşam lisesinde kendini güvende hissetmeli, okulun sürekliliği olmalı ve öğrenci diploma alacağından kuşku duymamalı.

Yukarıda sıraladağımız kriterleri en güçlü şekilde sağlayarak öğrencilerimizin ve velilerimizin güvenine mahsar olarak bu dönemde okul kontenjanalrımızın %97 doluluk oranına ulaştık.

Öğrencilerimiz arasında en çok tercih edilen akşam lisesi olmaktan onur duyduk. Okulumuza kayıt olan öğrenci memnuniyetinden dolayı bir akraba va arkadışana tavsiye etmesi, mezun olanların diplomalarını alarak ayrıldıktan sonra güler yüzümüzden ve verdiğimiz güvenden memun kalarak akşam lisesi arayışında olan eş, dost, arkadaş ve akrabalarını yönlendirmesi sonucu her dönem %10 dec %100 doluluk oranalrı bizi son derce onure etmiştir.

Bizi sevdiniz. Bize inandınız. Bize güvendiniz. Bizi tercih ettiniz.

Teşekkürler...

 

umut aksam lisesine kayit olmak için hemen arayiniz