Akşam Lisesi Fiyatları

Akşam Lisesi Kayıt Fiyatlarında Kampanya

Lise diplomanız mı yok.

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesinden Lise Diploması almak artık çok kolay.

2022-23 Eğitim ve öğretim yılı kayıtlarında ve fiyatlarında bir ay sürelik  kampanya dönemini başlattık.

Günümüz ekonomik şartlarını da göz önünde bulundurarak yeni kayıt oluşturma işlemlerin de, fiyatlarda ve ödemelerde bir süre için kolaylıklar sağlamaktayız.

aksam lisesi diplomasi almak artik cok kolay

K A M P N Y A  

Banka kredisi istemiyoruz.

Kredi Kartı İstemiyoruz.

Kefil İstemiyoruz.

Peşinat İstemiyoruz.

Ödeme gününü kendiniz belirleyin.

Ödeme miktarını kendiniz belirleyin.

Ödeme şeklini kendiniz belirleyiniz.                                                                                                   

AÇIK HESAP 10 AY TAKSİT FIRSATI

İsterseniz bankadan ödeyin.

İsterseniz kredi kartı ile ödeyin.

İsterseniz mail order şeklinde ödeyin.

İster EFT-HAVALE şeklinde ödeyin.

İsterseniz açık hesap elden ödeyin.

Tüm seçenekleri tamamen siz belirleyiniz.

11 Yıllık Akşam Lisesi deneyimi olan Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi okulumuz binlerce mezun vermiş, öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen, ulaşımı oldukça kolay, aradığınızda her an ulaşabildiğiniz, en ufak bir maduriyet yaşamadan Lise Diploması alabileceğiniz bir okuldur.

Eğer sizde Açık öğretim lisesi öğrencisi iseniz, Lise eğitimine hiç başlamadıysanız, örgün eğitim hakkını kaybetmiş iseniz, 18 yaşını doldurmuş örgün eğitim lisesi öğrencisi iseniz, 12. Sınıfta Lise eğitimine ara sınıflarda terk ettiyseniz, disiplin suçu nedeni ile liseden atıldıysanız ya da denklik belgesi olan yabancı uyruklu öğrenci iseniz, Sizde Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesine kayıt olarak lise mezunu olabilirsiniz.

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesinde Kayıt sözleşmeleri bir yıllık olarak yapılmaktadır. 1. Yılın sonunda sınıfınızı geçtikten sonra isterseniz kayıt yenilemesi yaparak devam edebilir, isterseniz başka bir eğitim ve öğretim kurumuna geçebilir, isterseniz istediğiniz süre kadar kaydınızı dondura bilir ve yine istediğiniz zaman kaydınızı aktif hale getirerek devam edebilirsiniz.

Kampanyamızdan yararlanmak için okulumuza yüz yüze görüşmeye gelebilir, 0543 399 78 74 numaralı whatsapp hattımızı arayabilir ya da mesaj yazabilir, 0216 415 00 83 numaralı hattımızdan bizi arayabilir, info@umutaksamlisesi.cominfo@umraniyeaksamlisesi.com E-mail adresimizden bize mail atabilirsiniz.

Aklınıza takılan diğer tüm detaylar hakkında bilgi almak için www.umutaksamlisesi.comwww.umraniyeaksamlisesi.com web sayfalarımızdan faydalanabilirsiniz.